Dostawy

www.osnovawear.com realizuje dostawy zakupionych towarów na terenie kraju za pośrednictwem firm kurierskich bądź usługi Paczkomatów InPost oraz dostawy na terenie krajów członkowskich Unii Europejskiej (z wyłączeniem Cypru, Grecji i Malty) za pośrednictwem firm kurierskich.

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie Polski:

- przesyłka kurierska - 15 zł lub bezpłatnie powyżej 400 zł
- usługa Paczkomatu - 12 zł lub bezpłatnie powyżej 400 zł

Dodatkowo istnieje możliwość wysłania przesyłki w opakowaniu zwrotnym Repack. Opłata za Repack to dodatkowe 10 zł, zwrotne w postaci kuponu zniżkowego na kolejne zakupy.

Dostępne opcje oraz koszt usług dostawy na terenie krajów członkowskich UE (z wyłączeniem Cypru, Grecji i Malty):

- przesyłka kurierska (kurier DHL) 45 zł brutto

Zatwierdzone i opłacone do godziny 14:00 zamówienia są nadawane przesyłką kurierską w ciągu maksymalnie 5  Dni roboczych. O uruchomieniu dostawy zostaną Państwo poinformowani w osobnej wiadomości na adres poczty e-mail wskazany przy zamówieniu.

Większość przesyłek kurierskich na terenie Polski dostarczana jest kolejnego dnia po przekazaniu paczki kurierowi. W niektórych przypadkach termin dostarczenia może wydłużyć się do trzech dni.
W sytuacji dłuższego oczekiwania na przesyłkę prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta pod adresem poczty elektronicznej info@osnowa.co.

Na realizację dostawy poza granicami kraju (na terenie UE poza Cyprem, Maltą i Grecją) należy oczekiwać do dziewięciu dni roboczych od momentu odbioru przesyłki z siedziby naszej firmy przez firmę kurierską. W sytuacji dłuższego oczekiwania na przesyłkę prosimy o kontakt z naszą obsługą klienta pod adresem poczty elektronicznej info@osnowa.co.

Reguły dostaw związane ze zwrotami lub wymianami produktów zostały dokładnie omówione na naszej stronie w zakładce “Zasady Zwrotów i Wymian”.

Płatności

 

Na naszym sklepie płatności obsługiwane są przez firmę PayU SA z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 186, wpisaną do Rejestru usług płatniczych pod numerem IP1/2012, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.944.000 PLN, w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 779-23-08-495, REGON 300523444.

W ramach usług świadczonych przez te podmioty umożliwiamy następujące możliwości rozliczenia zakupu:

  • Internetowy przelew bezpośredni z konta banku
  • BLIK
  • płatność kartą płatniczą: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro Diners

W przypadku płatności kartą, czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji. Przy przelewie bezpośrednim zamówienie uruchamiane jest w momencie uzyskania potwierdzenia pomyślnej realizacji przelewu.

W sytuacji konieczności zwrotu wpłaconych środków cała kwota zwracana jest na konto, z którego był realizowany przelew, a w przypadku transakcji kartą płatniczą, na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

Zamawiający jest zwolniony z jakichkolwiek opłat transakcyjnych związanych z realizacją zakupu i ponosi jedynie koszty związane z kosztem dostawy oraz zamawianymi produktami.

W przypadku płatności realizowanych przez klientów nie posiadających konta bankowego w polskim banku realizacja płatności może odbywać się jedynie za pośrednictwem kart płatniczych wyszczególnionych powyżej.

W przypadku zwrotu produktu wpłacone środki zostaną zwrócone na konto wskazane w Formularzu Zwrotu i w zgodzie z procedurą opisaną w zakładce “Zwroty i Wymiany”.