ZAKUPY I PŁATNOŚĆ

 1. Jakie płatności są akceptowane?

  W Sklepie Online akceptujemy płatności poprzez serwis Przelewy24. W ramach serwisu Klient może zapłacić kartą płatniczą, Blikiem lub przelewem.

 2. Czy mogę anulować zamówienie?

  Tak, jeżeli zamówienie nie zostało opłacone. Jeśli już dokonałeś transakcji, natomiast paczka nie została jeszcze przez nas wysłana, prosimy napisz do nas info@osnovawear.com w celu anulowania zakupu.

 3. Czy mogę dokonać zmiany w zamówieniu?

  Niestety nie ma możliwości zmiany zamówionych produktów (model, kolor, rozmiar, ilość). Jeżeli chcesz zmienić adres podany w zamówieniu, jak najszybciej napisz do na info@osnovawear.com. Nie ma możliwości zmiany adresu po wygenerowaniu listu przewozowego.

 4. Czy mogę dostać fakturę do mojego zamówienia?

  Tak, przed złożeniem zamówienia skontaktuj się z nami na info@osnovawear.com 

SKLEP INTERNETOWY

 1. Czy produkty, których nie ma na stronie są uzupełniane?

  Zależnie od produktu cyklicznie uzupełniamy magazyn. Jeżeli jesteś zainteresowany/a jakimś produktem, którego nie ma obecnie w magazynie, zachęcamy do zapisania się na powiadomienia o dostępności, możesz to zrobić na stronie produktu, wybierając interesujący Cię rozmiar.

 2. Jak mogę skontaktować się w sprawie innych pytań dotyczących mojego zamówienia lub otrzymanych produktów?

  Zapraszamy do kontaktu mailowego na adres info@osnovawear.com

 3. Skąd wiem, że dokonałem/am zakupu?

  Na podany przez Ciebie adres e-mail wysłane zostanie podsumowanie zakupów wraz z potwierdzeniem dokonania transakcji.

 4. Nie mogę się zarejestrować/dokonać zakupu, nie działa mi strona, co mogę zrobić?

  Jeśli nie możesz się zarejestrować lub złożyć zamówienia sprawdź, czy korzystasz z najnowszej wersji przeglądarki. Jeśli problem się powtarza skontaktuj się z nami na info@osnovawear.com

REKLAMACJE

 1. W jaki sposób mogę zareklamować towar?
  Aby zareklamować towar należy wypełnić formularz reklamacji, który znajdziesz TUTAJ i dołączyć do przesyłki. Wnosząc reklamację, prosimy o podanie następujących danych: imię i nazwisko klienta, adres, numer zamówienia, datę zakupu, przedmiot i przyczynę reklamacji, dane kontaktowe (adres e-mail, numer telefonu).

  Przesyłkę prosimy nadać na adres:
  SUSIE LABEL Sp. z o.o.
  ul. Kolejowa 12e
  15-701 Białystok
  tel. 665 854 111

  WAŻNE: Nie ma możliwości dokonania reklamacji/zwrotu osobiście. Paczkę z reklamowanym przedmiotem należy przesłać do nas kurierem (DHL, UPS, DPD, InPost lub inny). Prosimy nie nadawać paczek paczkomatem lub Pocztą Polską - magazyn nie odbiera awizo. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

 2. W jakim czasie moja reklamacja zostanie rozpatrzona?
  Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dniu od momentu otrzymania przez nas reklamowanego towaru wraz z formularzem reklamacji.

 3. Jakie są możliwości uznania reklamacji?
  Jeśli reklamacja zostanie uznana, zaproponujemy Ci nieodpłatną naprawę lub jeśli naprawa jest niemożliwa, wymianę na ten sam model wolny od wad, lub inny model.

 4. Jakie reklamacje nie są uznawane?

  Nie uznajemy reklamacji wynikających z użytkowania produktu (np. uszkodzenie mechaniczne, naturalne zużycie) lub złej pielęgnacji.