1.  Ile mam czasu na zwrot towaru zakupionego na stronie www.osnovawear.com?

  O chęci dokonaniu zwrotu zamówienia online należy poinformować w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki, najlepiej wysyłając maila na adres: zwroty@osnovawear.com, a w ciągu kolejnych 14 dni należy dostarczyć do nas paczkę ze zwrotem.

 2. Jak dokonać zwrotu?


  W celu dokonania zwrotu, najpierw skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wysyłając maila ze swoim numerem zamówienia na adres: zwroty@osnovawear.com. Następnie wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu (może być to formularz napisany odręcznie), który możesz pobrać tutaj: 
  FORMULARZ ZWROTU, dołączysz do paczki zwrotnej i wyślesz na adres naszego magazynu:

  SUSIE LABEL Sp. z o.o.

  ul. Wesoła 17/1 lok.9
  15-307 Białystok


  tel. +48 665 854 111

  mail: zwroty@osnovawear.com

  WAŻNE: Nie ma możliwości dokonania zwrotu osobiście. Zwrot należy nadać kurierem (DHL, InPost, DPD, UPS lub inna firma kurierska). Magazyn nie przyjmuje awizo oraz nie odbiera paczek z Poczty Polskiej i paczkomatów. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

 3. Jakie dokumenty powinnam / powinienem dołączyć do paczki?

  Prosimy o dołączenie do paczki wypełnionego formularza zwrotu. Jeżeli nie dysponujesz drukarką, prosimy o napisanie informacji na kartce papieru.

  Paczka pozbawiona formularza zwrotu jest przesyłką, którą ciężko nam zidentyfikować. Z uwagi na ograniczoną możliwość zidentyfikowania takiej przesyłki, paczkę przesłaną bez formularza zwrotu w środku termin 14 dni na zwrot płatności nie będzie obowiązywał.

 4. Czy muszę podawać przyczynę zwrotu?

  Nie, ale jeżeli zechcesz, będzie to dla nas wyjątkowo cenna informacja, którą z pewnością weźmiemy pod uwagę w przyszłych projektach.

 5. Na jaki adres odesłać zwrot? Po czyjej stronie leży koszt wysyłki?

  Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres:

  SUSIE LABEL Sp. z o.o.

  ul. Wesoła 17/1 lok.9
  15-307 Białystok


  tel. +48 665 854 111

  mail: zwroty@osnovawear.com.

  Koszt wysyłki zwrotu leży po stronie Klientki/Klienta.

 6. Czy wszystkie produkty podlegają zwrotom?

  Bez problemu możesz zwrócić wszystkie produkty.
  Warunkiem przyjęcia przez nas zwrotu jest otrzymanie produktu z metką, bez śladów użytkowania, tj. plam, intensywnego zapachu, bądź prania. Produkty noszące wyżej wymienione ślady nie podlegają zwrotom oraz będą odsyłane do Ciebie na Twój koszt lub  kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt prania lub naprawy.

 7. Ile czasu zajmie rozpatrzenie zwrotu oraz przelew środków?

  Proces zwrotu należności rozpoczyna się w chwili, gdy Twoja przesyłka zwrotna dotrze do naszego magazynu. Od tego momentu zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni. Otrzymasz od nas informację e-mail, że zarejestrowaliśmy zwrot towaru.

 8. Czy zwracany towar powinien być zapakowany w oryginalne pudełko / kopertę?

  Nie wymagamy oryginalnego opakowania, pragniemy jedynie zwrócić Twoją uwagę na korzyści płynące z jego ponownego wykorzystania.

 9. Czy mogę dokonać wymiany towaru?

  Niestety wymiana towaru jest niemożliwa. Jeśli chcesz produkt w innym rozmiarze lub kolorze, po prostu zwróć oryginalne zamówienie, aby uzyskać pełny zwrot należności i zamów nowe produkty.