Regulamin promocji organizowanych w sklepie Osnova

 

1. Promocja jest organizowana na www.osnovawear.com i dotyczy produktów sprzedawanych przez markę Osnova.

2. Promocja nie łączy się z innymi promocjami/akcjami promocyjnymi. 

3. Przy tworzeniu zamówienia można skorzystać tylko z jednej wybranej promocji wpisując odpowiedni kod.

4. Jeżeli w dniu promocji na stronie będą obowiązywać inne promocje/akcje promocyjne - klient musi dokonać wyboru z której promocji chce skorzystać.

5. Zwrot towaru w szczególności przy promocjach wiążących np. dwa produkty 15% taniej, promocja na drugi (tańszy) produkt -20% bądź kup 2 produkty a 3 najtańszy dostaniesz za 1 zł jak i promocji progowych np. rabat 25% przy zakupie za min. 200zł :
     • Konsument odstępuje od Umowy sprzedaży w całości bądź częściowo (w stosunku do niektórych tylko Towarów), wówczas zostanie na nowo naliczona cena Zamówienia z pominięciem Towarów, z których Konsument rezygnuje według zasad Promocji; w takiej sytuacji Sprzedawca zwraca Konsumentowi kwotę, która stanowi różnicę pomiędzy kwotą A i kwotą  B – przy czym kwota A oznacza cenę Zamówienia pierwotnie złożonego przez Konsumenta, a kwota B oznacza cenę Zamówienia skorygowaną w związku z częściową rezygnacją.
     • Przy zwrocie jednego produktu nie objętego przeceną z kodu z dwóch które umożliwiają zakup 3 za 1 zł przy akcji trzeci najtańszy produkt za 1 zł - akcja przestaje działać i cena produktu otrzymanego za 1 zł wraca do swojej pierwotnej ceny.
     • W przypadku rabatów o charakterze warunkowym, obowiązującym, np. przy akcji  –50 % NA DRUGI TAŃSZY PRODUKT: Klient, który zwróci droższy produkt, nie ma prawa do korzystania z tej promocji i zostaje zobowiązany do zakupu tańszego produktu w cenie regularnej obowiązującej w dniu zakupu. Po zwrocie jednego produktu nie spełnia warunków akcji dotyczących zakupu dwóch sztuk.
     • Przy akcji TRZECI PRODUKT ZA 1 ZŁ: Klient, który zwróci jeden z dwóch produktów w pełnej cenie, nie jest uprawniony do zakupu trzeciego produktu za 1 zł, ponieważ nie spełnia warunków akcji i zobowiązany jest do zakupu najtańszego produktu w cenie regularnej obowiązującej w dniu zakupu. Po zwrocie jednego produktu jest posiadaczem wyłącznie dwóch, więc nie jest uprawniony do rabatu wynikającego z akcji dotyczącej trzech sztuk.
     • Przy akcji np. -40% PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 ZŁ: Klient, który zwróci produkt i spowoduje, że wartość paragonu spadnie poniżej 200 zł, nie jest uprawniony do uzyskania -40% rabatu na resztę produktów, ponieważ nie spełnia podstawowego założenia akcji, tj. wartości zakupów powyżej 200 zł. W takiej sytuacji zobowiązany jest do zakupu rzeczy bez -40% rabatu.
     • Przy akcji typu "Kup dwa produkty 15% taniej" Klient, który zwróci produkt i spowoduje, że liczba sztuk w zamówieniu spadnie poniżej 2, nie jest uprawniony do uzyskania rabatu na resztę produktów, ponieważ nie spełnia podstawowego założenia akcji, tj. zakupu dwóch sztuk. W takiej sytuacji za produkt pozostawiony naliczana jest pełna cena produktu z dnia zakupu.
6. Towar zakupiony w promocji podlega reklamacjom na standardowych zasadach.

7. Wszelkie reklamacje dotyczące promocji należy zgłaszać pisemnie drogą pocztową lub mailową na adres: info@osnovawear.com.