Daj swoim ubraniom nowe życie!
Skorzystaj z programu Circular Concept - wymień ubrania, których już nie nosisz na atrakcyjne zniżki

Bierzemy pełną odpowiedzialność za wyprodukowane przez nas ubrania. Dlatego też stworzyłyśmy program Circular Concept, dzięki któremu używane produkty z logo naszej marki będą mogły znaleźć nowych właścicieli. A Ty dzięki temu będziesz się cieszyć zniżką na rzeczy z naszych nowych kolekcji. Tym samym historia naszych ubrań będzie zataczać koło - oby jak najdłużej były przekazywane z rąk do rąk! Dzięki temu wspólnie będziemy minimalizować ilość odpadów tekstylnych zaśmiecających naszą planetę.

Jak dołączyć do programu? To proste!

Krok 1

Sprawdź czy masz w szafie ubrania Osnowy, których już nie nosisz.

Krok 2

Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Krok 3

Nadaj kurierem paczkę z rzeczami na nasz adres.

Krok 4

Gdy odbierzemy paczkę i zweryfikujemy jej zawartość, otrzymasz od nas zniżkę na kolejne zakupy - 15% jeżeli rzeczy są w stanie idealnym, 10% jeżeli rzeczy wymagają naprawy.

Krok 5

Rzeczy, które nam przekazałeś trafią do naszego second handu online.

Krok 6

Ubrania, które już nie nadają się do naprawy, przekażemy firmie specjalizującej się w recyklingu. Zostaną zamienione na paliwa alternatywne lub wykorzystane do produkcji kompozytu będącego alternatywą dla drewna.

Weź udział w programie

Reuse.
Recycle.
Reduce waste.

Czy wiesz, że blisko 95% ubrań, które są wytwarzane na całym świecie nadaje się do recyklingu? Jednak tylko 15% z nich rzeczywiście zostaje poddanych przerobowi wtórnemu. Zdecydowana większość jest wyrzucana i trafia na wysypiska śmieci, gdzie będzie się rozkładać setki bądź tysiące lat. Niektóre z nich nie rozłożą się nigdy!

Jako konsumenci i producenci, możemy razem, krok po kroku, wpływać na tę rzeczywistość, zmieniając nasze nawyki dotyczące zakupów i tego, co robimy z ubraniami, których już nie nosimy.