Nie jesteś pewna, który rozmiar wybrać?
Niżej znajdziesz nasz mały przewodnik z podpowiedziami.

Zależy nam na tym, abyś mogła sprawnie tworzyć z nami swoją szafę kapsułową, w której ubrania będą służyć Ci latami. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie rozmiaru podczas zakupu. Chcemy Ci to ułatwić!

Sposób pierwszy

W karcie każdego produktu znajdziesz rysunek z dokładnymi jego wymiarami dla każdego rozmiaru. Wymiary danej rzeczy możesz porównać z wymiarami czegoś, co już masz w szafie.

Zwróć uwagę na to, że niektóre nasze ubrania mają fason oversize - jest to zaznaczone w opisach. Wtedy podane wymiary dla danego rozmiaru zakładają, że ubranie będzie "luźniejsze" np. dresy Molen.

W kolekcji znajdziecie również ubrania o fasonie dopasowanym do ciała - wtedy, jeżeli jesteś na pograniczu rozmiarów, wybierz ten mniejszy. Przykładem takich ubrań, gdzie warto wybrać dopasowany model, jest body oraz jeansy klasyczne.

Sposób drugi

W doborze odpowiedniego rozmiaru może pomóc również skorzystanie z poniższej tabeli rozmiarów. Wystarczy zmierzyć się na stojąco centymetrem krawieckim (najlepiej bezpośrednio przy ciele), odnaleźć swoje wymiary i przypisany do nich rozmiar.

1. Obwód biustu - na wysokości sutków.
2. Obwód talii - w najwęższym miejscu tułowia.
3. Obwód bioder - w najszerszym miejscu pośladków.

Jeżeli masz nadal pytania czy wątpliwości i potrzebujesz pomocy z dobraniem rozmiaru, skontaktuj się z nami na chacie lub mailowo info@osnowa.co.