1/ Ile mam czasu na zwrot towaru zakupionego na stronie www.osnovawear.com?

O chęci dokonaniu zwrotu zamówienia online należy poinformować w ciągu 14 dni od dnia doręczenia przesyłki, najlepiej wysyłając maila na adres: zwroty@osnovawear.com, a w ciągu kolejnych 14 dni należy dostarczyć do nas paczkę ze zwrotem.

2/ Jak dokonać zwrotu?

W celu dokonania zwrotu, najpierw skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wysyłając maila ze swoim numerem zamówienia na adres: zwroty@osnovawear.com. Następnie wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu (może być to formularz napisany odręcznie), który możesz pobrać tutaj: FORMULARZ ZWROTU, dołączysz do paczki zwrotnej i wyślesz na adres naszego magazynu:

SUSIE LABEL Sp. z o.o.

ul.Kolejowa 12e

15-701 Białystok

tel. +48 665 854 111

mail: zwroty@osnovawear.com

WAŻNE: Nie ma możliwości dokonania zwrotu osobiście. Zwrot należy nadać kurierem (DHL, InPost, DPD, UPS lub inna firma kurierska). Magazyn nie przyjmuje awizo oraz nie odbiera paczek z Poczty Polskiej i paczkomatów. 


3/ Jakie dokumenty powinnam / powinienem dołączyć do paczki?

Prosimy o dołączenie do paczki wypełnionego formularza zwrotu. Jeżeli nie dysponujesz drukarką, prosimy o napisanie informacji na kartce papieru.

Paczka pozbawiona formularza zwrotu jest przesyłką, którą ciężko nam zidentyfikować. Z uwagi na ograniczoną możliwość zidentyfikowania takiej przesyłki, paczkę przesłaną bez formularza zwrotu w środku termin 14 dni na zwrot płatności nie będzie obowiązywał.


4/ Czy muszę podawać przyczynę zwrotu?

Nie, ale jeżeli zechcesz, będzie to dla nas wyjątkowo cenna informacja, którą z pewnością weźmiemy pod uwagę w przyszłych projektach.

5/ Na jaki adres odesłać zwrot? Po czyjej stronie leży koszt wysyłki?

Paczkę ze zwracanym produktem należy odesłać na adres:

SUSIE LABEL Sp. z o.o.

ul.Kolejowa 12e

15-701 Białystok

tel. +48 665 854 111

mail: zwroty@osnovawear.com.

Koszt wysyłki zwrotu leży po stronie Klientki/Klienta.

6/ Czy wszystkie produkty podlegają zwrotom?

Bez problemu możesz zwrócić wszystkie produkty.
Warunkiem przyjęcia przez nas zwrotu jest otrzymanie produktu z metką, bez śladów użytkowania, tj. plam, intensywnego zapachu, bądź prania. Produkty noszące wyżej wymienione ślady nie podlegają zwrotom oraz będą odsyłane do Ciebie na Twój koszt lub  kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt prania lub naprawy.

7/ Ile czasu zajmie rozpatrzenie zwrotu oraz przelew środków?

Proces zwrotu należności rozpoczyna się w chwili, gdy Twoja przesyłka zwrotna dotrze do naszego magazynu. Od tego momentu zwrot pieniędzy zajmuje maksymalnie 14 dni. Otrzymasz od nas informację e-mail, że zarejestrowaliśmy zwrot towaru.

8/ Czy zwracany towar powinien być zapakowany w oryginalne pudełko / kopertę?

Nie wymagamy oryginalnego opakowania, pragniemy jedynie zwrócić Twoją uwagę na korzyści płynące z jego ponownego wykorzystania.

9/ Czy mogę dokonać wymiany towaru?

Niestety wymiana towaru jest niemożliwa. Jeśli chcesz produkt w innym rozmiarze lub kolorze, po prostu zwróć oryginalne zamówienie, aby uzyskać pełny zwrot należności i zamów nowe produkty.