DOSTAWA 

1. W jakim czasie moje zamówienie zostanie wysłane?

Zamówiony towar zwykle jest wysyłany w 48h (2 dni robocze). W przypadku dużej ilości zamówień czas może się wydłużyć do 4 dni roboczych od zaksięgowania płatności (nie dotyczy produktów z pre-order). W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może się wydłużyć, poinformujemy Cię o tym mailowo.

2. Jakie są dostępne opcje i koszty dostawy?

  • Paczkomat 24 InPost - koszt 15 zł
  • Kurier DPD - koszt 16 zł

Wysyłki poza Polskę, na terenie Unii Europejskiej (z wyłączeniem Cypru, Grecji i Malty):

  • Kurier DPD - koszt 50 zł 

Wysyłki do Szwajcarii:

  • FedEx - koszt 120 zł

3. Czy jest możliwość przyspieszenia lub opóźnienia wysyłki mojego zamówienia ?

Oczywiście staramy się wysłać zamówienie jak najszybciej i brać pod uwagę indywidualne prośby. Niestety nie ma możliwości zmiany terminu realizacji zamówienia.

4. Kiedy moja paczka zostanie dostarczona?

Dostawa przesyłek kurierskich i paczkomatowych od momentu wysyłki nie trwa zazwyczaj dłużej niż 1-2 dni robocze. W przypadku przesyłek zagranicznych czas dostawy jest zależny od kraju dostarczenia i przewoźnika.

Dodatkowo w dniu nadania paczki z systemu przewoźnika (InPost lub DPD) zostanie wysłana do Ciebie informacja drogą mailową o zmianie statusu zamówienia na "Wysłane" wraz z numerem paczki i komentarzem, że przesyłka została odebrana przez przewoźnika wskazanego przy zamówieniu.

5. Czy otrzymam paragon wraz z zamówieniem?

Nie, nie wystawiamy paragonów ponieważ prowadzimy tylko sprzedaż online i zgodnie z prawem nie mamy takiego obowiązku. Na adres mailowy podany podczas zamówienia otrzymasz od nas potwierdzenie zakupu, które jest Twoim dowodem zakupu. 

6. Czy mogę odebrać przesyłkę osobiście?

Nie, niestety nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej.

 

PŁATNOŚCI

 

Podmiotami świadczącymi obsługę płatności online w ramach naszego sklepu są Przelewy24.

W ramach usług świadczonych przez te podmioty umożliwiamy następujące możliwości rozliczenia zakupu:

  • internetowy przelew bezpośredni z konta banku
  • BLIK
  • płatność kartą płatniczą: Visa, MasterCard, Maestro, American Express

W przypadku płatności kartą czas realizacji zamówienia biegnie od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji transakcji. Przy przelewie bezpośrednim zamówienie uruchamiane jest w momencie uzyskania potwierdzenia pomyślnej realizacji przelewu.

W sytuacji konieczności zwrotu wpłaconych środków cała kwota zwracana jest na konto, z którego był realizowany przelew, a w przypadku transakcji kartą płatniczą, na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej zamawiającego.

Zamawiający jest zwolniony z jakichkolwiek opłat transakcyjnych związanych z realizacją zakupu i ponosi jedynie koszty związane z kosztem dostawy oraz zamawianymi produktami.

W przypadku płatności realizowanych przez klientów nie posiadających konta bankowego w polskim banku realizacja płatności może odbywać się jedynie za pośrednictwem kart płatniczych wyszczególnionych powyżej.

W przypadku zwrotu produktu wpłacone środki zostaną zwrócone w zgodzie z procedurą opisaną w zakładce “Zwroty".